סורגים

התקנת סורגים היא אמצעי בטיחותי ממדרגה ראשונה. על מנת למנוע פריצות לביתכם ולמען תחושת ביטחון מלאה, בהחלט מומלץ להקפיד על אמצעי מיגון נאותים. יש אלמנטים רבים באמצעותם ניתן להגביר את רמת הביטחון בכל בית, ואין כל ספק שהתקנת סורגים היא אחד החשובים שבהם. מעבר לדלת איכותית, אזעקה משוכללת ועוד אמצעי בטיחות חדישים, סורגים מהווים אמצעי בסיסי ויעיל ביותר, ולכן רצוי לסקור את המוצרים השונים הקיימים בשוק ולהחליט לגבי הסורגים שיתאימו לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

בנוסף ליעילות הרבה של סורגים איכותיים במניעת פריצות, יש להם ערך מוסף ביצירת השקט הנפשי ותחושת הביטחון בבית. גם שכאתם שוהים בביתכם ובוודאי כשאתם נמצאים במקומות אחרים, חשוב שתדעו שביתכם בטוח לחלוטין מפני פריצות, גניבות, ושאר מקרים מצערים שעלולים להתרחש בהיעדר סידורי ביטחון נאותים. למרבה הצער, אין שינויים דרמטיים בנתונים הסטטיסטיים של מקרי הפריצה והגניבה בישראל ולכן כל בית חשוף בפני מקרים מסוג זה. אמצעי ביטחון בסיסיים כמו סורגים חזקים ואיכותיים ודלת עמידה, יכולים למנוע פריצה בצורה יעילה ביותר.

סוגים שונים של סורגים

יש סוגים רבים ומגוונים של סורגים ותהליך הבחירה והרכישה עלול להיות מבלבל במידה ואין לכם כל רקע בתחום. אחד האלמנטים החשובים ביותר בסורגים איכותיים הינו חומר הגלם. על מנת שהסורגים יהיו עמידים בפני כל ניסיון פריצה ומוגנים בפני בלאי מואץ, עליכם לבחור בסורגים המיוצרים מחומר גלם איכותי. סורגים מפלדה איכותית, בעלי פרופיל מיוחד המעניק להם חוזק נוסף יכולים להוות בחירה מעולה. חשוב לברר אם תהליך הייצור כרוך בריתוך, כיוון שסורגים מרותכים עשויים להיות חלשים יותר ולצבור חלודה בקלות רבה יותר.

על מנת לשמור על אסתטיות גבוהה, מומלץ לרכוש סורגים בעלי רמת גימור מעולה. ניתן גם לבחור סורגים קבועים או סורגים מתקפלים על פי הצרכים שלכם . עוד אלמנט חשוב מבחינה אסתטית הינו הצבע כמובן. היצרנים האיכותיים מאפשרים הזמנה אישית של צבעים, ולכן ניתן להתאים את הסורגים לכל סגנון עיצוב. עברו מהעולם הזמנים בהם סורגים היוו תוספת בלתי אסתטית בעליל, וכיום ניתן להזמין סורגים בשלל צבעים ודגמים.